1-10.jpg
1-3.jpg
1-12.jpg
1-1.jpg

Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowane fizjoterapeutki oraz technicy masażyści. Każda z nas ma inną specjalizację, zainteresowania i długą listę odbytych kursów. Wszechstronna wiedza z zakresu masażu i fizjoterapii to nasz wspólny mianownik. Gruntowne przygotowanie teoretyczne oraz wiele lat doświadczenia w szpitalach i przychodniach pozwalają nam efektywnie rozwiązywać dolegliwości bólowe pacjentów z różnych dziedzin. Więcej informacji oraz o wykształceniu każdej z nas znajdziesz w zakładce ZESPÓŁ

Małgosia

9af9241f-73b4-4074-a1e9-4d424ed293ec.JPG

Paulina

FIZJOTERAPEUTKI:

W gabinecie czeka na Ciebie bogata oferta zabiegów z zakresu:
* FIZJOTERAPIA: terapii uroginekologicznej, terapii ortopedyczno-sportowej, terapii blizny, terapii po covidowej) 

* TERAPIE LECZNICZE: masaży limfatycznych/ przeciwobrzękowych, masaży przy bólach głowy, terapia stawów skroniowo-żuchwowych, masaż powięziowy/segmentarny, masaż izometryczny/sportowy,

* MASAŻE RELAKSACYJNE: klasyczny, kobiet w ciąży, bańką chińską, ciepłą świecą, ciepłym olejkiem ze słodkich migdałów, ciepłym olejkiem kokosowym, prawdziwą czekoladą, gorącymi kamieniami,

* MASAŻE TWARZY: masaż liftingujący Kobido, kosmetyczny, bańkami chińskimi, do każdego zabiegu możesz dobrać zabieg pielęgnacji,

* RYTUAŁY: peeling+ aplikacja masła, Mummy, Kobieta 50 +, Stop cellulit, Wyszczuplenie, Leczniczy dotyk, Błogi relaks, Męskie piwne nawilżenie, Męski relaks, Choco baby,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo_czarne.jpg

Produkty używane podczas masaży, terapii, peelingów oraz rytuałów pochodzą z najwyższej jakości produktów od polskich oraz czeskich producentów. W ofercie naszego Gabinetu znajdziecie kosmetyki z firm: Mokosh CosmetiscORIENTANA oraz LIRENE. Świadomie zdecydowałam się, na wybór produktów powyższych firm, ponieważ prywatnie od wielu lat sama ich używam w domu😊. Są to wyjątkowe kosmetyki, które ujmują jakością, doborem surowców konsystencją i zapachem - peelingi, masła, balsamy, kremy czy olejki do ciała i twarzy to tylko część z tego co czeka na Ciebie w ofercie w Gabinecie. Kosmetyki są w 100 % wegańskie i wegetariańskie, hipoalergiczne nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a w trakcie ich produkcji nie używa się żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego. Dodatkową zaletą większości kosmetyków są ich szklane opakowania, które można poddawać recyklingowi lub ponownie wykorzystać - fajne? Pewnie, że fajnie, o to sprawia że wspólnie dbamy o środowisko. Po wizycie w Gabinecie, możesz zakupić u nas każdy z produktów, których używamy do masażu lub rytuału.

Lirene_logotype_black.png
orienaka.jpg
materialy2.jpg

W gabinecie zwracamy szczególną uwagę na czystość i higienę pracy. Przed i po każdej wizycie stanowisko naszej pracy jest bardzo sterylnie czyszczone. Do dezynfekcji Gabinetu używamy certyfikowane środków higienicznych firmy Medisept. Do czyszczenia powierzchni roboczych używamy środków z serii Velox , do czyszczenia narzędzi (pinów, noży, upychadeł kulkowych itp.)używamy płynów z serii Viruton, do rąk natomiast używamy Velodes. Rękawiczki oraz drewniane szpatułki do nakładania produktów są jednorazowe i od razu po nałożeniu na ciało trafiają do kosza. Bańki chińskie po każdym Kliencie są bardzo dokładnie wyparzane a kamienie używane do masażu bardzo dokładnie myte.
 
Higiena, bezpieczeństwo i zachowanie wszelkich procedur czystości w gabinetach jest dla nas zawsze priorytetem. Podczas uzupełniania karty informacyjnej przez Klienta, który przychodzi pierwszy raz do gabinetu jest używany jednorazowy długopis.

_MG_0614.jpg

OFERTA:

KOSMETYKI UŻYWANE DO ZABIEGÓW:

HIGIENA:

ATMOSFERA:

_MG_0040.jpg

Nasza dbałość o każdy detal sprawia, że pacjenci cenią nas za przyjemny nastrój, który towarzyszy każdemu spotkaniu, pozwalając na chwilę zapomnienia i błogiego relaksu. 100 % pozytywnych opinii na naszym Facebooku, Googlach i Booksy mówią same za siebie. Po przekroczeniu progu naszego Gabinetu czeka na Ciebie aromatyczna herbata (jesteśmy jej miłośniczkami, więc za każdym razem odkryjesz nowy smak, zapach oraz rodzaj), dodatkowo czekać na Ciebie będzie karafka wody ze świeżymi owocami oraz miętą z naszego ogródka. W każdym Gabinecie unosi się aromatyczny zapach świec oraz świeżych kwiatów, dodatkowo z dobrych głośników, płynie relaksująca muzyka, którą wybierałyśmy indywidualnie. A to jedynie wstęp do przyjemności, która zapewni Ci profesjonalny masaż, rytuał lub zabieg wykonywany przez nasze fizjoterapeutki.  

CO NAS WYRÓŻNIA:

_MG_0572.jpg
1-34.jpg

⭐️Ciepła, domowa  oraz kameralna atmosfera - po przekroczeniu progu Gabinetu poczujesz się jak w domu - dosłownie. Detale takie jak świece, świeże kwiaty, nastrojowa muzyka czy zapach naturalnego, ciepłego olejku użytego do zabiegu sprawi, że Twoje ciało całkowicie się odpręży. Praca w naszym gabinecie nastawiona jest na jakość a nie na ilość. Przyjmujemy ograniczoną liczbę Klientów, co pozwala nam w pełni skoncentrować się na ich potrzebach. Nasz Gabinet jest miejscem, do którego będziesz chciał wracać i które z przyjemnością polecić swoim przyjaciołom, rodzinie czy sąsiadom. Naszym najważniejszym znakiem jakości są polecenia, dzięki którym naszymi Klientami są całe rodziny (3 a nawet 4 pokolenia) oraz grupy znajomych, którzy dzielą się pozytywnymi doświadczeniami.

⭐️Zaangażowanie, oryginalność, solidność -  w naszą pracę wkładamy 150% serca, słuchając i wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, Dla nas liczy się człowiek, z którym nawiązujemy głęboką relację, którą stale pielęgnujemy. 
 

⭐️ Specjalizujemy się w FIZJOTERAPII i MASAŻU bo wierzymy, że lepiej być świetnym w jednej dziedzinie niż średnim w wielu 😉. Duży nacisk kładziemy na odpowiednie wykształcenie, kompetencje i wiedzę medyczną naszego zespołu dlatego nieustannie poszerzamy swoje horyzonty na kursach, szkoleniach i webinarach.


⭐️ Podchodzimy indywidualnie i kompleksowo do każdego Klienta. Przed pierwszą wizytą przeprowadzamy testy funkcjonalne, analizujemy wyniki badań USG, RTG, MRI, przeprowadzamy bardzo dokładny wywiad żeby jak najszybciej poznać przyczynę dyskomfortu oraz bólu i zaplanować fizjoterapię. Każdy klient po wyjściu otrzymuje wskazówki, jak ma ćwiczyć, jak dostosować ergonomię pracy i życia.

Do zobaczenia w Gabinecie!
Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia

Kasia Dź

Ania

Kasia A