top of page

O NAS

1-10.jpg
1-3.jpg
1-12.jpg
1-1.jpg

Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani fizjoterapeuci oraz technicy masażyści. Każday z nas ma inną specjalizację, zainteresowania i długą listę odbytych kursów. Wszechstronna wiedza z zakresu masażu i fizjoterapii to nasz wspólny mianownik. Gruntowne przygotowanie teoretyczne oraz wiele lat doświadczenia w szpitalach i przychodniach pozwalają nam efektywnie rozwiązywać dolegliwości bólowe pacjentów z różnych dziedzin. Więcej informacji oraz o wykształceniu każdego z nas znajdziesz w zakładce ZESPÓŁ. 

Małgosia

9af9241f-73b4-4074-a1e9-4d424ed293ec.JPG

Paulina

Jakub

FIZJOTERAPEUCI

Kasia Dź

Ania

Kasia A

ATMOSFERA

_MG_0040.jpg

Nasza dbałość o każdy detal sprawia, że pacjenci cenią nas za przyjemny nastrój, który towarzyszy każdemu spotkaniu, pozwalając na chwilę zapomnienia i błogiego relaksu. 100 % pozytywnych opinii na naszym Facebooku, Googlach i Booksy mówią same za siebie. Po przekroczeniu progu naszego Gabinetu czeka na Ciebie aromatyczna herbata (jesteśmy jej miłośniczkami, więc za każdym razem odkryjesz nowy smak, zapach oraz rodzaj), dodatkowo czekać na Ciebie będzie karafka wody ze świeżymi owocami oraz miętą z naszego ogródka. W każdym Gabinecie unosi się aromatyczny zapach świec oraz świeżych kwiatów, dodatkowo z dobrych głośników, płynie relaksująca muzyka, którą wybierałyśmy indywidualnie. A to jedynie wstęp do przyjemności, która zapewni Ci profesjonalny masaż, rytuał lub zabieg wykonywany przez nasze fizjoterapeutki.  

CO NAS WYRÓŻNIA

_MG_0572.jpg
1-34.jpg

⭐️Ciepła, domowa  oraz kameralna atmosfera - po przekroczeniu progu Gabinetu poczujesz się jak w domu - dosłownie. Detale takie jak świece, świeże kwiaty, nastrojowa muzyka czy zapach naturalnego, ciepłego olejku użytego do zabiegu sprawi, że Twoje ciało całkowicie się odpręży. Praca w naszym gabinecie nastawiona jest na jakość a nie na ilość. Przyjmujemy ograniczoną liczbę Klientów, co pozwala nam w pełni skoncentrować się na ich potrzebach. Nasz Gabinet jest miejscem, do którego będziesz chciał wracać i które z przyjemnością polecić swoim przyjaciołom, rodzinie czy sąsiadom. Naszym najważniejszym znakiem jakości są polecenia, dzięki którym naszymi Klientami są całe rodziny (3 a nawet 4 pokolenia) oraz grupy znajomych, którzy dzielą się pozytywnymi doświadczeniami.

⭐️Zaangażowanie, oryginalność, solidność -  w naszą pracę wkładamy 150% serca, słuchając i wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, Dla nas liczy się człowiek, z którym nawiązujemy głęboką relację, którą stale pielęgnujemy. 
 

⭐️ Specjalizujemy się w FIZJOTERAPII i MASAŻU bo wierzymy, że lepiej być świetnym w jednej dziedzinie niż średnim w wielu 😉. Duży nacisk kładziemy na odpowiednie wykształcenie, kompetencje i wiedzę medyczną naszego zespołu dlatego nieustannie poszerzamy swoje horyzonty na kursach, szkoleniach i webinarach.


⭐️ Podchodzimy indywidualnie i kompleksowo do każdego Klienta. Przed pierwszą wizytą przeprowadzamy testy funkcjonalne, analizujemy wyniki badań USG, RTG, MRI, przeprowadzamy bardzo dokładny wywiad żeby jak najszybciej poznać przyczynę dyskomfortu oraz bólu i zaplanować fizjoterapię. Każdy klient po wyjściu otrzymuje wskazówki, jak ma ćwiczyć, jak dostosować ergonomię pracy i życia.

Do zobaczenia w Gabinecie!
Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia

bottom of page