ZABIEGI:

Jeśli chcesz poznać szczegółowe opisy, wskazania oraz przeciwwskazania do poszczególnych zabiegów kliknij w odpowiednie zdjęcie poniżej.

2_edited.jpg
2_edited.jpg
leczniczy.png
fizjo.png
2_edited.jpg
relaks.png

2_edited.jpg
2_edited.jpg
twarz.png
rytuał.png
RYTUAL2.png

1. FIZJOTERAPIA - zabiegi fizjoterapeutyczne wykonywane są przez wykwalifikowane fizjoterapeutki z ogromną wiedzą, doświadczaniem. Specjalizujemy się w pracy z pacjentami uroginekologicmnymi, ortopedycznymi, sportowymi, neurologicznymi oraz pediatrycznymi od 7 roku życia. Pierwsza wizyta z kategorii fizjoterapia trwa 60 minut i składa się z bardzo dokładnego wywiadu, przeprowadzenia testów funkcjonalnych oraz specjalistycznych badań z zakresu fizjoterapii w celu poznania przyczyny dyskomfortu lub bólu. Następnie jest stawiana diagnoza oraz wdrażana jest bezpośrednia terapia.

2. MASAŻE LECZNICZE - masaże lecznicze mają na celu usunięcie problemów bólowych, dysfunkcji w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych, przy bólach głowy, pomogą pozbyć się obrzęków dzięki technikom masażu limfatycznego, wzmocnią mięśnie podczas masażu izometrycznego oraz rozluźnią pospinane mięśnie osób bardzo aktywnych fizycznie (sportowców) podczas masażu powięziowego.

3. MASAŻE RELAKSACYJNE CIAŁA - zabiegi relaksacyjne mają na celu przede wszystkim zrelaksowanie, wyciszenie, odprężenie organizmu oraz umysłu. Przygotowałyśmy dla Ciebie wiele wariantów masaży: klasyczny, prawdziwą belgijską czekoladą, aromatyczną ciepłą świecą, gorącymi kamieniami, ciepłym olejkiem ze słodkich migdałów o zapachu lawendy, ciepłym olejkiem kokosowym oraz antycellulitowy bańką chińską. ​

4. MASAŻE TWARZY - zabiegi wykonywane na twarz możemy podzielić na trzy kategorie: pielęgnacyjne/odprężające, liftingujące oraz lecznicze. Do pierwszej kategorii zaliczamy masaże: kosmetyczny twarzy masaż bańką chińską twarzy, są to masaże, które mają za zadanie zrelaksować, odprężyć oraz zapobiec procesom starzenia się skóry. Do drugiej kategorii zaliczamy japoński masaż liftingujący Kobido, który działa jak naturalny lifting. Swój wyjątkowy masaż twarzy możesz wzbogacić o dodatkową pielęgnację. W ostatniej kategorii znalazła się terapia stawów skroniowo-żuchwowych, która ma na celu pozbyć się dysfunkcji oraz napięciami w obrębie szczęki. 

5. RYTUAŁY - rytuały zostały stworzone dla osób, które chcą się być poddane kompleksowo rozluźnieniu, które nie mają czasu na wielogodzinne przebywanie w SPA. Rytuały składają się z peelingów, z przeróżnych masaży z wykorzystaniem polskich kosmetyków marki Mokosh. Zostały stworzone zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.