top of page

VOUCHERY PODARUNKOWE - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby to specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć – voucher kwotowy, na dowolny masaż, rytuał bądź pakiet zabiegów. W naszej ofercie posiadamy przepiękne vouchery w trzech wariantach kolorystycznych. W sprawie zakupu vouchera stacjonarnie w gabinecie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 730-653-592.  

 

Voucher to świetny pomysł na prezent, ponieważ:

- jest inwestycją w dobre samopoczucie bliskiej Ci osoby

- podarujesz chwilę relaksu, o której marzy każda osoba,
- to oryginalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Dziecka lub bez okazji, jeśli chcesz komuś sprawić przyjemność,
- osoba obdarowana będzie miała aż 6 miesięcy na zrealizowanie tego wyjątkowego pomysłu na prezent i na długo pozostanie w pamięci.

5C5A0416.JPG

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy warianty odbioru oraz informacje jak zakupić voucher upominkowy w naszym Gabinecie:

1. Stacjonarnie w Gabinecie. Jeśli wolisz metody tradycyjne kontaktujesz się z nami celem ustalenia zakresu i formy podarunku: kwota vouchera lub rodzaj zabiegu oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej, Zapraszamy wówczas do kontaktu na e-mail: kdzwigala@hotmail.com lub telefonicznie 730 653 592.

2. Wersja online. Napisz do nas maila/wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się telefonicznie aby ustalić zakres i formę prezentu, następnie prosimy o przelanie danej kwoty na podane konto bankowe. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie przelewu, voucher zostanie przesłany na Twojego maila.

3. Wysyłka pocztą/paczkomatem. Jeśli nie masz czasu do nas podjechać a chciałbyś otrzymać voucher w przepięknie zapakowanej kopercie możemy go wysłać Pocztą Polską lub Paczkomatem. Do ceny vouchera należy doliczyć + 20 zł.

Jeśli chcesz zakupić voucher on-line możesz napisać do nas za pomocą formularza:

Kontakt
bottom of page