top of page

MASAŻE TWARZY

MASAŻ LIFTINGUJĄCY KOBIDO®

Jest to jeden z najtrudniejszych masaży liftingujących twarzy, szyi, dekoltu oraz karku. Podczas jednej sesji masażu używamy ponad 80 technik, w tym: masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego, elementów masażu relaksacyjnego, liftingu oraz terapie punktów akupresurówych. Efekty po zabiegu są natychmiastowe i widoczne gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Wskazaniami do masażu są:

- zmarszczki mimiczne oraz bruzdy,

- wiotka, zmęczona, mało jędrna skóra,

- obrzęki oraz zastoje limfatyczne w okolicy oczu (tzw. wory pod oczami),

- bruksizm.

4Z9A8355.jpg
IMG_6739.PNG
IMG_6738.PNG
IMG_6740.PNG
4Z9A8346.jpg

MASAŻ LIFTINGUJĄCY KOBIDO UP

Kobido Up to bezinwazyjny masaż głęboko oddziałujący na tkanki skóry. Rozluźnia mięśnie i powięzi twarzy, szyi oraz barków. Skutkuje to wygładzeniem zmarszczek i bruzd mimicznych, poprawia się też jędrność skóry. Kobido up wywołuje równocześnie głęboką relaksację całego ciała. Jest to masaż dość intensywny i głęboki. Podczas zabiegu wykonujemy masaż solnymi kulami, które gwarantują równowagę fizyczną i duchową, dobre samopoczucie, ukojenie nerwów. Po zabiegu skóra może być bardziej zaczerwieniona. Po zakończonym zabiegu pacjent odczuwa głęboka relaksację i odprężenie.

MASAŻ TRANSBUKALNY
(WEWNĄTRZ BUZI)

Jest to masaż, który wykonujemy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jamy ustnej. Stosując odpowiednie techniki uciskania i masowania policzków od wewnątrz, pracujemy na bardzo głębokich mięśniach i tkankach. Działanie od wewnątrz bardzo intensywnie regeneruje tkanki i odbudowuje mięśnie, co przy regularnym stosowaniu pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów. Wskazaniem do masażu transbukalnego są:

- wysokie napięcie mięśni twarzy,

- obrzęki w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, 

- kiedy widzisz, że zmienia Ci się owal twarzy,

- przy wiotkiej skórze, wymagającej ujędrnienia,

- przy bólach zębów (ale po informacji od stomatologa, że żeby są zdrowe).

4Z9A8371.jpg
4Z9A8346.jpg

MASAŻ KOSMETYCZNY

Masaż kosmetyczny twarzy, szyi oraz dekoltu ma korzystny wpływ na kondycje skóry. Zostaje ona oczyszczona z zrogowaciałego naskórka, pobudzona i odżywiona przez krew i limfę. Celem masażu jest utrzymanie skóry oraz mięśni w stanie elastyczności i jędrności. Po masażu skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna, opadające policzki podnoszą się, cera nabiera blasku, pojawia się widoczna redukcja zmarszczek zwłaszcza kurzych łapek. 

IMG_6744.PNG
IMG_6746.PNG
IMG_6745.PNG

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż twarzy bańka chińską stymuluje produkcję kolagenu, zmniejsza obrzęki, przebarwienia i spłyca zmarszczki, rozświetla i ujędrnia skórę w okolicy dekoltu, szyi i twarzy. Do masażu twarzy używamy przezroczystych, miękkich, o dobrej jakości sylikonu baniek o wydłużonym kształcie. Podczas masażu bańką chińską można poczuć niesamowitą ulgę rozluźnienia mięśni twarzy, skóra staje się bardziej jędrna, policzki pełniejsze, owal twarzy staje się wymodelowany. Masaż bańkami jest bardziej intensywny niż kosmetyczny masaż twarzy.

_MG_0159.jpg
09A5B502-50F1-4ADF-820B-20F845019679.PNG
5389CCC6-3F57-42B4-8C07-31C6C60EE616.PNG
A5E142C4-D70C-48C5-B195-AF8A579CC852.PNG
_MG_0404.jpg

TERAPIA STAWÓW SKRONIOWO-ŻUCHWOWYCH

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych przeprowadzamy w problemach:

- przy bólach głowy: napięciowy, migrenowy, klasterowy,

- ból zatok,

- bruksizm,

- leczeniu ortopedycznym.

IMG_6695.PNG
IMG_6693.PNG
IMG_6694.PNG
bottom of page