top of page

PELVIC WANG 🪱- MASAŻERY MIĘŚNI DNA MIEDNICY


W fizjoterapii dna miednicy oprócz wibratorów, masażerów punktowych stosujemy masażery mięśni dna miednicy. Dziś Wam o nich opowiemy. Masażery mają świetne kształty, są odpowiednio wyprofilowane, mają różnej wielkości końcówki, wyjątkowo gładną powierzhcnię, wykonane są z silikonu medycznego bez BPA. Zostały zaprojektowane przez lekarza i posiadają moliwośc stosowania dopochwowo i doodbytniczo.

W ofercie posiadamy 3 różne masażery:


💛 ŻÓŁTY: masażer został stworzony do terapii ciepłem lub zimnem, dzięki czemu, oprócz dolegliwości bólowych, znajduje zastosowanie w objawach endometriozy. Wystarczy, że zanurzysz masażer w ciepłej wodzie lub włożysz na chwilę do zamrażarki, a utrzyma on tempareturą zapewniając kojący komfort podczas terapii. Przyrząd pozwala zająć się tkliwymi punktami dna miednicy, zapewniając jednocześnie chłodną lub ciepłą temperaturę w tym obszarze, aby złagodzić pojawiający się ból.


💜 FIOLETOWY: masażer znajduje zastosowanie w łagodzeniu różnego rodzaju bólu w obrębie miednicy. Wyjątkowy kształt masażera pozwala dotrzeć zarówno do powierzchownych, jak i najgłębiej i najtrudniej dostępnych mięśni łonowo-odbytniczych. Pelvic Wand może być stosowany dopochwowo oraz doodbytniczo. Zakrzywiony, spiczastym koniec jest pomocny w masowaniu punktów spustowych bliżej wejścia do pochwy lub odbytnicy. Dłuższy, zaokrąglony koniec jest dedykowany do głębokich, tkliwych punktów w odbytnicy lub pochwie.


💚 ZIELONY: masażer posiada wibracje, które pomagają poprawić krążenie i rozluźnić mięśnie dna miednicy, zapewniając maksymalne gojenie i złagodzenie bólu. Wibracje dostępne w 10 różnych częstotliwościach, pomagają poprawić krążenie i rozluźnić mięśnie dna miednicy, zapewniając maksymalne gojenie i złagodzenie bólu, co jest korzystne w leczeniu i przywracaniu funkcji mięśni.


Wszystkie Pelvic Wand pozwalają na łagodzenie bólu, poprawę krążenia oraz zmniejszenie napięć w obrębie miednicy W gabinecie możecie przetestować wszystkie trzy masażery Pelvic Vand od Intimate Rose i wybrać dla siebie najlepszą opcje.


MASAŻERY ZNAJDĄ ZASTOSOWANIE U KOBIET Z:

💛 nadmiernym napiętym dnem miednicy,

💜 bolesnymi stosunkami,

💚 bolesnymi miesiączkami,

💛ból/trudność podczas wprowadzania tamponu,

💜 bolesności podczas wizyt ginekologicznych,

💚 hemoroidami,

💛 w ciąży ale tylko fizjologicznej,

💜 po nacięciu/pęknięciu krocza,

💚 przy nietrzymaniu moczu,

💛 aktywnie trenującym,

💜 prowadzącym siedzący tryb życia,

💚 zestresowanym.


Jak widzicie masażery pelvic wand sprawdzą się u praktycznie każdej kobiety. Masażery to taki must have każdej kobiety. Ponieważ mięśnie dna miednicy powinnyśmy ćwiczyć całe życie, w każdym wieku.


🎁 NIESPODZIANKA

Specjalnie dla naszych Klientów mamy przygotowany KOD RABATOWY 10 % na te trzy masażery od PELVICARE 👉🏻 https://pelvicare.pl KOD: kasiadzwigala10


Pozdrawiamy

Gabinet Kasia Dźwigała - Masaż i Fizjoterapia


mgr Kasia Kwiatkowska (Dźwigała) - fizjoterapeutka uroginekologiczna
132 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page