top of page

ATMOSFERA

Nasza dbałość o każdy detal sprawia, że pacjenci cenią nas za przyjemny nastrój, który towarzyszy każdemu spotkaniu, pozwalając na chwilę zapomnienia i błogiego relaksu. Po przekroczeniu progu naszego Gabinetu czeka na Ciebie aromatyczna herbata (jesteśmy jej miłośniczkami, więc za każdym razem odkryjesz nowy smak, zapach oraz rodzaj). Do jesienno-zimowej herbaty dodajemy świeże cytrusy (pomarańcze, cytryny), świeże zioła (mięta, rozmaryn), przyprawy korzenne (cynamon, kardamon, laska wanilii. anyż), naturalny miód oraz domowej roboty sok malinowy.

Przez cały rok w gabinecie czeka również na Ciebie karafka z wodą oraz świeżą mięta protokół z naszego balkonowego ogródka. Naszym produktem flagowym są najlepsze krówki na świecie! W ciągu tygodnia znikają kilogramami.

W każdym Gabinecie unosi się aromatyczny zapach świec oraz świeżych kwiatów, dodatkowo z dobrych głośników, płynie relaksująca muzyka, którą wybierałyśmy indywidualnie. A to jedynie wstęp do przyjemności, która zapewni Ci profesjonalny masaż, rytuał lub zabieg wykonywany przez nasze fizjoterapeutki.  W łazience znajdziesz bawełniane ręczniki do wytarcia rąk oraz koszyczek ratunkowy w razie nagłej awarii.

bottom of page