top of page

RYTUAŁY

PEELING + APLIKACJA MASŁA DO CIAŁA

Rytuał został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby się w szybki sposób pozbyć się martwego naskórka oraz wygładzić ciało przed wakacjami oraz cieszyć się długą, równomierną opalenizną. Peeling solny dostępny mamy w  4 wariantach: żurawina, pomarańcza z cynamonem, kawa z pomarańczą, ogórek z melonem oraz wanilia z tymiankiem. Rytuał świetnie sprawdzi się przed wakacjami, żeby dłużej utrzymać opaleniznę. 

_MG_0252 2.JPG
IMG_6759.PNG
IMG_6757.PNG
IMG_6758.PNG
_MG_0045 2.PNG

MOMMY - DLA KOBIET W CIĄŻY

Rytuał przygotowany dla kobiet w ciąży (przyszłych MAM), które są między 14 a 36 tygodniem ciąży, które chciałyby się zrelaksować, trochę odprężyć, pozbyć napięć mięśniowych oraz punktów bolesnych. Rytuał rozpoczynamy od relaksującego masażu całego ciała przepięknie pachnącym olejkiem, następnie przechodzimy do peelingu stóp oraz masażu stóp z elementami refleksologii. Rytuał jest całkowicie bezpieczny zarówno dla mamy jak i dziecka. Rytuał trwa 120 minut.

IMG_6765.PNG
IMG_6763.PNG
IMG_6764.PNG

STOP CELLULIT

Rytuał został stworzony dla osób, u które borykają się z intensywną lipolizą, dużym stopniem cellulitu, w celu odżywienia oraz ujędrnienia okolicy ud, pośladków oraz brzucha. Takie kombo sprawi, że już po pierwszym zabiegu zauważysz różnicę w jakości swojej skóry. Rytuał rozpoczynamy od masażu ciała suchą szczotką. Kolejnym krokiem jest opracowanie węzłów chłonnych w celu ich udrożniania. Następnie przechodzimy do pobudzającego masażu wałkiem 

Lyapko, a później masaż przepychający łopatką MOŁ. Finalnym elementem jest aplikacja serum 

antycellulitowego i wykonanie ujędrniającego masażu bańką chińską. Rytuał trwa 120 minut.

_MG_0066 2_edited.png
IMG_6770.PNG
IMG_6769.PNG
IMG_6771.PNG
_MG_0672.png

LECZNICZY DOTYK

Leczniczy dotyk został przygotowany został zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy są przepracowani, zestresowani, którzy są zmęczeni zarówno psychicznie jak i fizycznie. Szybkie tempo życia dnia codziennego, troski i problemy, zbyt napięte mięśnie, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, zasiedzenie - wszystko sprawia, że czujesz się przemęczony i pozbawiony energii. W takim momencie sprawdzi się nasz rytuał, który całkowicie przeniesie Cię w stan głębokiego zrelaksowania oraz rozluźnienia. Rytuał rozpoczyna się od 60 minut fizjoterapii, a gdy tylko pozbędziemy się bólu przechodzimy do 30 minut masażu ciepłą relaksacyjną świecą. Rytuał trwa 90 minut.

IMG_6776.PNG
IMG_6777.PNG
IMG_6775.PNG

BŁOGI RELAKS

Rytuał błogi relaks przeznaczony jest dla osób, które cierpią na długotrwały stres, zmęczenie i bolesne napięcia mięśniowe. Pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego i całkowicie się zrelaksować, odprężyć i wyciszyć. Rytuał rozpoczynamy od peelingu całego ciała w celu usunięcia martwego naskórka. Drugim krokiem jest autorski masaż relaksacyjny całego ciała. Następnie przechodzimy do masażu twarzy. Rytuał trwa 120 minut.

_MG_0702.png
IMG_6782.PNG
IMG_6783.PNG
IMG_6781.PNG
_MG_0474.JPG

MĘSKI

Rytuał MĘSKI został stworzony przepracowanych, zestresowanych, zmęczonych psychicznie oraz fizycznie mężczyzn. Szybkie tempo życia codziennego, troski, problemy, zbyt duże napięcie mięśniowe - wszystko sprawia, że czujesz się pozbawiony energii? W takim momencie doskonale sprawdzi się rytuał męski relaks, który przeniesie Cię w stan głębokiego relaks, rozluźnienia oraz odprężenia. Rytuał rozpoczynamy od peelingu solnego pleców. Następnie przechodzimy do masażu: klient do wyboru ma masaż relaksacyjny lub mocny leczniczy pleców. Finalnym etapem jest aplikacja nawilżającego balsamu. Rytuał trwa 90 minut.

IMG_6788.PNG
IMG_6789.PNG
IMG_6787.PNG
bottom of page